Share

» :: مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بستنی

 کارشناسان تغذیه بستنی را یکی از پرطرفدارترین و جذابترین میان وعده ها در تمام دنیا میشناسند و خوردن آن را بخصوص به کودکان و نوجوانان که در سنین رشد هستند توصیه می کنند.

بستني محصولی است مغذی از شیر و فرآورده های مختلف شیر در ترکیبات آن استفاده می شود و علاوه بر آن از میوه  - دانه های مغزدار و شیرین کننده ها هم در فرمولاسیون آن استفاده میشود که ارزش غذایی بستنی را خیلی بیشتر افزایش می دهند.

این محصول یک منبع عالی انرژی است چون ترکیبات آن تقریباً به طور کامل جذب بدن می شوند و همچنین منبع غنی از ویتامین های ضروری می باشد و یک خوراکی مناسب و مطلوب برای کودکان محسوب میشود.بستني تهیه شده با شیر منبع خوبی از کلسیم و پروتئین می باشد و مي توان آن را به عنوان یکی از جایگزین های شیر مصرف نمود .

خیلی از کسانی که نمی توانند شیر مصرف کنند یا طعم شیر را دوست ندارند می توانند از بستنی به عنوان جایگزین شیر استفاده نمایند.

گاها بستني به عنوان یک وعده غذایی کامل برای (میانسالان ، کم تحرکان و دیابتی و ....) به حساب می آید.انتخاب هر نوع ماده غذایی ، خوراکی و مقدار آن جهت مصرف روزانه تابعی از سن ، فعالیت بدنی ، نوع رژیم تغذیه ای شما دارد........

در ادامه با ما همراه باشید تا با پرداخت مبلغی اندک به کلیه اطلاعات ارزشمند این فایل دسترسی پیدا کنید و حمایتی باشد از ما تا بتوانیم محصولات درخور و شایسته ی دیگری به شما عزیزان ارائه بدهیم.

با تشکر از شما دوست عزیز

خرید و دانلود محصول

1397/01/28
بستنی , طرح توجیهی , تولید بستنی , انواع بستنی , طرح توجیهی تولید بستنی